• Home
  • Noorwegen
  • IJsland
  • Denemarken
  • Big Game
  • Duiken
  • Overtochten
  • Nieuwsbrief
  • Contact

Storekorsnes Noord Noorwegen Alta

Storekorsnes-huisStorekorsnes Noord Noorwegen Alta
 
Op een uur rijden Noordelijk van Alta vlakbij Soroya, ligt de prachtige accommodatie Storekorsnes. Storekorsnes ligt in Noord Noorwegen en ligt in één vd beste visgebieden van Noord Noorwegen, hier is vissen een droom, hier kunt u een hele grote kans maken op de sterke heilbot, grote kabeljauw, vechtende koolvissen en prachtige zeewolven. Hier hoeft u geen uren te varen om al mooie vis te vangen, hier kunt u vissen voor de deur, lom, heilbot, kabeljauw, zeewolf, zeeduivel, roodbaars, schelvis en vele andere soorten vissen zwemmen bijna recht voor de deur. Mocht de vis toch wat verder weg voedsel zoeken, dan brengen de hele grote 24ft 115pk snelle aluminiumboten u snel naar de stek, met goed weer kunt u zelfs ten zuiden van Soroya (Sørøya) gaan vissen als u zou willen. Uiteraard zijn alle boten voorzien van kleuren dieptemeter, gps, plotter en fishfinder. 

Deze prachtige accommodatie ligt op 1 km vd haven waar de boten liggen, dat is een klein nadeel, maar als men dan eenmaal is wezen vissen en heeft grote dikke vissen gevangen, vergeet men dit kleine euvel al snel. Wel is er bij elke huisje een grote auto die men gratis kan gebruiken om naar de haven te rijden, aan het einde vd week alleen even voltanken en verder geen kosten. Wilt u de auto gebruiken om boodschappen te doen moet u extra betalen (zie prijslijst). Dus u vliegt heel makkelijk op Alta en vanaf daar een huurauto of een transfer (90,- eur pp retour) naar de accommodatie.

Storekorsnes heeft 2 accommodaties op een 50m van elkaar, dus ideaal voor grote groepen, huisje 1 is geschikt voor 5-6 personen en huisje 2 voor 4 personen, dus 10 personen maximaal, let wel er zijn op dit moment nog maar 2 boten. Wilt u eens heel snel en flink "kicken" over het fjord, vraag dan de huiseigenaar even of hij een rondje met jullie vaart in zijn supersnelle speedboot en laat alle stress van je afwaaien.

Voor de sportvissers is Storekorsnes in Noord Noorwegen een geweldig gebied om te vissen, zoals eerder gezegd, de stekken liggen bijna voor de deur, zeewolf kun je er vangen van April tm Augustus, heilbot kun je perfect vangen in Aroysund en in het westelijke Stjernsund vindt je vaak de grote koolvissen. Uiteraard krijgt u van ons een kleuren A3 zeekaart met de beste stekken. De vriendelijke huiseigenaar ter plaatse helpt u op weg en wijst precies aan waar de grote vissen zwemmen, vissen in Noord Noorwegen bij Storekorsnes is gewoon top, maar wees er snel bij met boeken, want deze accommodatie is zeer geliefd.

Voor een overzicht van de prijzen:  >>prijslijst<<
Storekorsnes ligt hier:  >>Google maps<< 

De huurboten:
Deze accommodatie heeft geweldige boten om mee te vissen in het prachtige Noorwegen, 2 boten met beide een 115pk snelle 4 takt benzinemotor. Grote ruime boten die u snel naar de stekken brengt, maar echt ver varen hoeft u zeker niet. Boot-1 is een 24ft boot met kleine kajuit en de boot-2 is 24ft zonder kajuit, uiteraard zijn alle boten voorzien van gps/plotter en dieptemeter/fishfinder.

De reis:
U rijdt vanaf Nederland of Belgie via Zweden naar Noord Noorwegen, vanaf Utrecht mag u rekenen op een 36u effectief rijden, om het huisje te bereiken zijn er in Noord Noorwegen geen veerponten. U kunt uiteraard ook naar Noord Noorwegen vliegen, u vliegt dan naar Alta en vanaf daar een huurauto of transfer naar het huisje, het huisje ligt op 1 uur rijden van Alta. Ter plaatse kunt u gratis gebruik maken vd auto om naar de haven te gaan waar de boten liggen (1km). U betaald alleen de brandstof die u gebruikt. 

De accommodatie Storekorsnes-2 huis: 
Heeft 3 slaapkamers met in totaal 6 losse bedden, groot terras met uitzicht over het fjord, grote woonkamer, volledig ingerichte keuken met magnetron en oven en buiten is er een gezellige grillhut voor een bbq.  Verder is het huis voorzien van alle gemakken zoals u thuis gewend bent.

De accommodatie Storekorsnes-1 hytte:
Heeft 2 slaapkamers met losse bedden, groot terras met uitzicht over het fjord, grote woonkamer, volledig ingerichte keuken met magnetron en oven en buiten is er een gezellige grillhut voor een bbq/gril. Verder is het huis voorzien van alle gemakken zoals u thuis gewend bent.

Storekorsnes-vangst_8

fotosalgemeen

 

 
flags_norskflags_tyskflags_uk


facebook_logo1
Informatie
  • Over ons
  • Prijzen
  • Referenties
  • Beurzen
  • Prijsopgaaf
  • Boekingen
  • Vroegboeken
  • Contact
  • Nieuwsbrief
  • Film materiaal
  • Disclaimer
  • Alpe d'Huzes

Copyright © Cordes Travel.
All Rights Reserved.

Realisatie BRO=MAN vormgeving.